Zdeňka Lukášková 730 zdenka.lukaskova@htreality.eu

NEMOVITOSTI+SPORT+PIVO=ZDEŇKA


To je velká zkratka. Ale protože je tady dost místa, tak to trochu upřesním :-)


Nemovitosti mě baví. A baví mě už dlouho, téměř 9 let. Za tu dobu jsem, pevně věřím, získala spoustu zkušeností a považuji se za realitního profesionála. A pokud mám někdy nedostatky, školím se. A to dělám ráda. Každé školení je pro mě obohacení a relax. 

Mám za sebou spousty klientů a jejich životních příběhů. Někdy se stává, že se jejich příběhy stanou i mými, protože s nimi řeším jednu z nejintimnějších věcí v životě a to je bydlení a domov. A protože slova jako pokora, vstřícnost a empatie mi nejsou cizí, tak si rozumíme :-)

Ale bohaté zkušenosti mám i s lidmi, kteří tak veselé záležitosti ohledně nemovitostí neřeší. Tím mám na mysli různé exekuce, žaloby a spoluvlastnické pře. I tady se snažím klientům ulehčit jejich trápení, popřípadě zachránit to, co se ještě zachránit dá.

Jsem rádce. To především. Pokud někomu moje rada pomůže, je to super :-)
Sport je součástí mého života a doufám, že zůstane co nejdéle. Pokud se někdy potkáme při běhání, tak většinou bývám dost zamaskovaná, ale jsem to opravdu já :D 

Pivo je moje vášeň. Chutná mi. Chutná mi až tak, že mu věnuji svůj volný čas. Vystudovala jsem si dálkově obor pivovarník-sladovník, provozuji pivní turistiku a chystám si vlastní varnu. 

Ještě, ještě, ještě?  Taky mám hodně dětí, které mi dávají smysl života a nekonečnou náplň všech dní.........
Ale to už je opravdu vše. Něco si taky musím nechat pro sebe, jinak byste na mě vůbec nebyli zvědaví. A kdo je zvědavý, ať zavolá nebo napíše. Realitní rady mám pro každého ZDARMA :-)