Zdeňka Lukášková 730 zdenka.lukaskova@htreality.eu

Reference klientů

Děkuji paní Lukaškové za profesionální přístup, příjemné vystupování, dobré rady. Všem doporučuji budete spokojeni jako já. Ještě jednou děkuji.

Pavel Šindler


Pani Lukášková, chceli by sme sa Vám poďakovať za ústretovosť a profesionalitu, s akou ste pristupovali pri riešení našej požiadavky ohľadne kúpi bytu od počiatku od prehliadky, až po finálnu fázu, kde sme museli kvôli komplikáciam v banke narýchlo meniť spôsob úschovy. Na všetky naše otázky a problémy ste reagovali promptne a veľmi ochotne, s čím sa klient nie vždy pri kontakte s realitným maklérom stretáva najmä v dobe, keď nie je núdza o kupujúcich. Ešte raz by sme sa Vám chceli s manželkou poďakovať za našu spoluprácu a Vašu pomoc pri realizácii nákupu už teraz nášho bytu a popriať Vám v profesnom, ale najmä osobnom živote všetko len to najlepšie.
Nech sa Vám darí      Gálovci


Dobrý večer paní Lukášková,
píši a chci předem podotknout, že zcela upřímně a velice ráda. Jste žena na pravém místě, bylo nám ctí Vás poznat. Jste nejen skvělý obchodník, ale i člověk, který dělá nad rámec svých povinností ke spokojenosti klienta. Ještě jednou děkujeme za profesionalitu, milý přístup a veškerou pomoc, kterou jste nám ochotně po celou dobu dávala. Vaši práci mohu jen doporučit. Děkuji, že ji berete vážně, ne jako jiní...
Přejeme Vám mnoho nejen profesních úspěchu.
Rodina Tomkova


Vážená paní Lukášková
ještě jednou bychom Vám chtěli poděkovat za Vaše skvělé služby a obětavou práci! Už jsme s Vámi prodali druhý dům a vždy vše probíhalo bez větších problémů! Jako u každého se vždy něco najde, ale díky Vám se vše vyřešilo v klidu a pohodě :-) I když šlo kolikrát o věci mimo vaši pracovní náplň!
Ještě jednou moc děkujeme a určitě Vás i HT reality doporučujeme!

Přeji krásný den
Doležalová Jana, Drbola Vlastimil, 5.2.2016


Dobrý večer,
chci Vám poděkovat za pomoc při koupi bytu a hlavně za Váš milý přístup a naprostou ochotu mi vyhovět. S průběhem koupě jsem spokojená a jsem ráda, že jsem mohla tenhle svůj životní krok, jako je kupování prvního domova, absolvovat s Vámi. Určitě Vás paní Lukášková vřele doporučím všem lidem, kteří se chystají koupit nebo prodat nemovitost.
Doufám, že se Vám i vašim blízkým bude dál dařit dobře a že Vás čeká ještě spousta životních i pracovních úspěchů.
Ještě jednou děkuji.

S pozdravem
Kristýna Haičmanová


Svůj domek v Ivančicích jsem v letošním roce zakoupila prostřednictvím a.s. HT GROUP reality, se sídlem Ríšova 2, Brno, provozovna na ulici Dobrovského 4 v Brně – Králově Poli. Zástupcem uvedené společnosti byla Mgr. Zdeňka Lukášková a mohu zcela otevřeně konstatovat, že s takovou profesionalitou, přístupem, přehledem, seriozností, jsem se dosud nesetkala. Několikrát jsem využila služeb různých realitních kanceláří, ale nikdy jsem nebyla spokojená. Paní magistra vše, i přes problémy, tzv. dotáhla do zdárného konce, vždy byla ochotná konzultovat i ve svém osobní volnu, vždy spolupracovala, za což jí právem náleží můj dík!
Málokdy se to asi stává……ale uvedenou realitní společnost mohu jen doporučit.

JUDr. Věra Vršecká, Ivančice


Letos na jaře jsme se s manželem rozhodli, že si koupíme dům.
Jelikož máme 2 děti, chtěli jsme se z bytu přestěhovat do vlastního domu.
Oslovili jsme pí. Mgr. Zdeňku Lukáškovou z HT Realit s.r.o.. Musíme velice vyzdvihnout profesionalitu a vstřícnost.
Vše proběhlo naprosto v pořádku.
Jednání na úrovni, rychlé a profesionální.
Dům jsme si koupili, byt prodali a jsme velice spokojení.
Mnohokrát děkujeme
manželé GACOVI